Крем для рук

Крем для рук

Знайдено товарів: 16.

Показати 1-12 з 16 товарів
Активні фільтри

Артикул: cr0041

Крем для рук з козячим молоком LUOFMISS Goat Milk Nicotinamide Hand Cream

Відгуки: 1

Живильний антивікової крем для рук на основі козячого молока LUOFMISS Goat Milk Nicotinamide Hand Cream надає комплексну дію на дерму. Компоненти засобу омолоджують, зволожують, нормалізують обмінні процеси в клітинах, зменшують пігментацію, освітлюють, заспокоюють і захищають шкіру рук не тільки від хлору, морозу і вітру, а й від шкідливого впливу УФ...

Ціна 69,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0042

Крем для рук з персиком LUOFMISS Honey Peach Nicotinamide Hand Cream

Відгуки: 2

Регенеруючий крем для рук з екстрактом персика LUOFMISS Honey Peach Nicotinamide Hand Cream має зволожуючу, антивікову і захисну дію. Крем для рук буде ідеальний для власниць сухої і чутливої шкіри, але при цьому він також буде надавати омолоджуючу дію для вікової шкіри, заживляючу для пошкодженої дерми і підтримувати здоров'я і красу нормальної шкіри.

Ціна 69,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0040

Крем для рук з ромашкою LUOFMISS Chamomile Nicotinamide Hand Cream

Відгуки: 3

Освітлюючий крем для рук з ефектом омолодження LUOFMISS Chamomile Nicotinamide Hand Cream має дуже приємний ніжний аромат і легку текстуру, яка моментально вбирається і не залишає липкості. Крем ідеально підійде для чутливої шкіри рук і шкіри з пігментацією або почервонінням. Крем володіє комплексною дією: зволожує, живить, відновлює, сприяє загоєнню,...

Ціна 69,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0045

Крем для рук з гвоздикою LUOFMISS Fresh Clove Moisturizing Hand Cream

Відгуки: 1

Крем для рук з квітковим екстрактом LUOFMISS Fresh Clove Moisturizing Hand Cream не тільки зволожує і пом'якшує шкіру рук, а й захищає їх, поліпшує обмінні процеси в клітинах, сприяє загоєнню ушкоджень. Крем має тонкий і ніжний аромат бузку, а також легку текстуру, яка швидко вбирається і не залишає липкості.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0035

Крем для рук з чорницею HCHANA Moisturizing Hand Cream Blueberries

Відгуки: 1

Крем для рук з чорницею HCHANA Moisturizing Hand Cream Blueberries пом'якшує і омолоджує шкіру рук, захищає її від вітру, морозу, сонця, а також від негативного впливу інших несприятливих факторів.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0037

Крем для рук з трояндою HCHANA Moisturizing And Smoothing Hand Cream Rose

Відгуки: 2

Пом'якшувальний крем для рук з екстрактом троянди HCHANA Moisturizing And Smoothing Hand Cream Rose робить шкіру ніжною і м'якою, успішно бореться з лущенням, зволожує і омолоджує дерму.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0044

Крем для рук з лілією LUOFMISS Charming Lily Moisturizing Hand Cream

Відгуки: 1

Крем для рук з екстрактом лілії LUOFMISS Dream Rose Moisturizing Hand Cream має легку текстуру і ніжний аромат лілії. Він зволожує і живить шкіру рук, уповільнює процеси старіння, захищає шкіру від морозу, вітру і сонця, прибирає лущення і знімає запалення. Вирівнює колір і рельєф дерми.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0043

Крем для рук з трояндою LUOFMISS Dream Rose Moisturizing Hand Cream

Відгуки: 1

Крем для рук з екстрактом троянди LUOFMISS Dream Rose Moisturizing Hand Cream зволожує, живить, захищає й омолоджує шкіру рук. Крем має ніжну текстуру, унікальний склад і діючі компоненти, а легка текстура крему і приємний аромат троянди буде приносити вам задоволення під час нанесення.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0039

Крем для рук з екстрактом лілії HCHANA Soft And Fragrant Hand Care Cream Lily

Відгуки: 1

Освітлюючий крем для рук з екстрактом білої лілії HCHANA Soft And Fragrant Hand Care Cream Lily зволожує і пом'якшує шкіру рук. Особливо ефективний для боротьби з пігментацією, в тому числі віковою та веснянками.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0038

Крем для рук з екстрактом молока HCHANA Delicate Moisturizing Hand Cream Milk

Відгуки: 0

Крем для рук HCHANA Delicate Moisturizing Hand Cream Milk містить молочні протеїни, які багаті на корисні кислоти. Засіб пом'якшує, зволожує і захищає шкіру рук.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: cr0036

Крем для рук з авокадо HCHANA Moisturizing Elastic Hand Cream Avocado

Відгуки: 0

Крем для рук з екстрактом авокадо HCHANA Moisturizing Elastic Hand Cream зволожує, живить, захищає і омолоджує шкіру. Крем має ніжну текстуру і приємний аромат.

Ціна 38,00 грн.
Докладніше
По наявності