Скраб для обличчя

Скраб для обличчя

Знайдено товарів: 7.

Показати 1-7 з 7 товарів
Активні фільтри

Артикул: sk0012

Скраб для обличчя з м'ятою і содою Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub

Відгуки: 3

Корейський скраб для обличчя з содою і м'ятою Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub дуже дбайливо очищає шкіру, нормалізує роботу сальних залоз. Засіб прибирає відмерлі частинки шкіри з поверхні дерми, стимулює її оновлення, а також покращує колір обличчя і зменшує пігментні плями.

Ціна 213,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: sk0014

Скраб для обличчя з содою і колагеном FarmStay Baking Powder Collagen Pore Scrub

Відгуки: 4

Скраб для обличчя виробництва Південної Кореї з колагеном, кислотами, центелою і маслом чайного дерева FarmStay Baking Powder Collagen Pore Scrub володіє додатковим антивіковим ефектом. Скраб оновлює епідерміс, очищає і звужує пори, освітлює шкіру і пігментні плями, пом'якшує шкіру.

Ціна 25,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: sk0013

Скраб для обличчя з центелою Farm stay Cica Farm Baking Powder Pore Scrub

Відгуки: 2

Скраб для обличчя на основі центели азіаткою і кислот Farm stay Cica Farm Baking Powder Pore Scrub ніжно і дбайливо очистить пори і зніме шар відмерлих клітин, стимулює оновлення дерми. Засіб не має великих скрабуючих часточок, які травмують шкіру. Скраб також покращує колір і рельєф обличчя.

Ціна 25,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: sk0011

Очищаючий скраб з пептидами Farm Stay Peptide 9 Baking Powder Pore Scrub

Відгуки: 2

Корейський скраб Farm Stay Peptide 9 Baking Powder Pore Scrub містить безліч корисних компонентів, які надають комплексну дію на шкіру. Засіб не тільки відлущує відмерлі частинки шкіри, а й стимулює її оновлення, має антиоксидантну і антисептичну дію. Скраб містить AHA-, BHA-, PHA-кислоти, які вже давно відомі своїми властивостями.

Ціна 25,00 грн.
Докладніше
По наявності