Очищаючі маски

Очищаючі маски

Знайдено товарів: 9.

Показати 1-9 з 9 товарів
Активні фільтри

Артикул: ma0048

Маска для обличчя грязьова з авокадо BIOAQUA Avocado Mud Mask Smoothing

Відгуки: 3

Грязьова маска з авокадо BIOAQUA Avocado Mud Mask Smoothing має багатий склад, який насичує дерму безліччю вітамінів і мікроелементів. Маска зволожує і живить шкіру; прибирає лущення і очищає; звужує пори і зменшує зморшки. Засіб покращує колір обличчя, освітлює пігментацію і підходить для будь-якого віку і типу шкіри.

Ціна 65,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0050

Маска для обличчя грязьова з баклажаном BIOAQUA Eggplant Mud Mask Meticulous

Відгуки: 2

Грязьова маска для обличчя з екстрактом баклажана і центелли азіатської BIOAQUA Eggplant Mud Mask Meticulous зволожує, омолоджує і живить шкіру. Засіб очищає пори і прибирає верхній відмерлий шар епідермального шару, роблячи шкіру м'якою, ніжною і оксамитовою; вирівнює колір обличчя, зменшує висипання, зморшки і пігментні плями.

Ціна 65,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0049

Маска для обличчя грязьова з персиком BIOAQUA Water Peach Mud Mask Moinsturizing

Відгуки: 3

Маска для обличчя з екстрактом персика BIOAQUA Water Peach Mud Mask Moinsturizing пом'якшує і зволожує шкіру обличчя. Засіб ніжно очищає дерму, видаляє роговий шар клітин, звужує пори, підвищує тургор шкіри і вирівнює колір обличчя. Маска володіє багатим складом і насичує шкіру корисними вітамінами і мікроелементами; вирівнює мімічні та вікові зморшки;...

Ціна 65,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0042

Очищуюча маска для обличчя JOMTAM Honey Peptide Hydra Cleansing Mask

Відгуки: 1

Маска для обличчя з пептидами меду JOMTAM Honey Peptide Hydra Cleansing Mask не тільки дбайливо і м'яко очищає шкіру обличчя, а й живить, омолоджує, знімає ороговілий шар дерми, нормалізує синтез колагену, пом'якшує і зволожує шкіру.

Ціна 18,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0032

Маска-плівка від чорних крапок BIOAQUA Blackhead Tear Mask

Відгуки: 3

Пілінг-маска потрійної дії на основі гліцерину і метилпарабену BIOAQUA Blackhead Tear Mask позбавить вас від чорних крапок, зменшить висипання, нормалізує роботу сальних залоз і звузить пори вже після першого застосування.

Ціна 119,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0046

Маска для обличчя бульбашкова з чорницею SERSAN LOVE Hyaluronic Acid Bubble Mask

Відгуки: 3

Бульбашкова маска для обличчя з чорницею, центеллою і ромашкою SERSAN LOVE Hyaluronic Acid Bubble Mask м'яко очищає і зволожує шкіру. Засіб зменшує запалення, сухість, висипання і подразнення. Маска допоможе в боротьбі з куперозом і пігментацією, поліпшить колір і рельєф обличчя.

Ціна 219,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0040

Очищаюча маска BIOAQUA Deep Cleaning Mud Film

Відгуки: 2

Очищаюча маска для обличчя з екстрактом авокадо, водоростей і алое BIOAQUA Deep Cleaning Mud Film не тільки очищає пори і шкіру від пилу і інших забруднень, а й живить, зволожує і омолоджує шкіру. Також маска володіє антибактеріальними властивостями.

Ціна 18,00 грн.
Докладніше
По наявності

Артикул: ma0047

Маска для обличчя з зеленим чаєм SERSAN LOVE Green Tea Oil Control Clean Mask

Відгуки: 2

Очищаюча маска для обличчя з зеленим чаєм для очищення і звуження пор SERSAN LOVE Green Tea Oil Control Clean Mask. Засіб не тільки очищає шкіру, а й надає антибактеріальний і зволожуючий ефект. Маска діє вже через 5 хвилин, зменшує запалення і висипання на шкірі, нормалізує вироблення себума, матує і покращує колір обличчя.

Ціна 219,00 грн.
Докладніше
Розпродано