- today
- label Blog
- favorite 0 подобається
- remove_red_eye 30 погляди
- comment 0 коментарі
Хайлайтер — це незамінний продукт для кожної жінки. Він надає шкірі свіжого, сяючого вигляду та підкреслює певні риси обличчя. З його допомогою створюється ефект здорового світіння та імітується природний блиск шкіри в тих місцях, де зазвичай відбивається світло. Хайлайтер візуально «підсвічує» обличчя, роблячи обличчя більш виразним і привабливим.
Тільки щоб отримати такий результат, треба розуміти, як правильно наносити хайлайтер. Тут є багато нюансів: як підібрати його за кольором шкіри, на які зони обличчя наносити, як надати макіяжу завершеності та зробити його більш природним. Також важливо розібратися, що таке хайлайтер для обличчя. Розгляньмо про все це докладніше.
Що таке хайлайтер і які вони бувають
Хайлайтер — це косметичний засіб, який призначений для створення свіжого і яскравого образу. З його допомогою підкреслюють певні ділянки обличчя, де світло відбивається природним чином. У підсумку шкіра набуває більш свіжого і здорового вигляду. Хайлайтер допомагає «підсвітити» обличчя, він візуально збільшує об'єми й створює акценти на бажаних зонах, роблячи риси обличчя більш виразними.
Розрізняють кілька видів хайлайтерів, кожен з яких має свої особливості:
- рідкий;
- кремовий;
- порошковий.
Рідкий хайлайтер має легку і вологу текстуру. Він добре вбирається в шкіру, тим самим створюючи природне світіння. Його можна наносити й на голу шкіру, й поверх тонального засобу. Зазвичай рідкі хайлайтери використовують, щоб створити ефект вологої та сяючої шкіри. Це робить їх прекрасним варіантом для вечірнього макіяжу та фотосесій. Наноситься рідкий хайлайтер пензлем, спонжем або пальцями. Тільки щоб він відмінно зливався зі шкірою і мав природний вигляд, його треба гарненько розтушовувати.
Кремовий хайлайтер має більш щільну текстуру, ніж у рідкого аналога. Але він теж дає природне світіння. Головна його фішка — легкість нанесення і розтушовування. Це робить його прекрасним варіантом для щоденного макіяжу. Також кремовий хайлайтер забезпечує додаткове зволоження, завдяки чому його часто обирають люди з сухою та комбінованою шкірою. Наноситься він пензлем або пальцями (важливо акуратно розподіляти його по шкірі).
Порошковий хайлайтер вважається класичним варіантом. Зазвичай він випускається у вигляді компактної пудри або розсипчастого продукту. З його допомогою закріплюють макіяж і додають сяйво на фінішних етапах — такий хайлайтер прекрасно підходить для цих цілей. Зазвичай його обирають жінки з жирною та комбінованою шкірою, оскільки він контролює блиск і забезпечує більш стійкий ефект. Наноситься порошковий хайлайтер спеціальним пензлем, причому тут треба приділяти особливу увагу ключовим ділянкам обличчя.
Для чого потрібен хайлайтер?
Хайлайтер вважається багатофункціональним засобом, оскільки вирішує одночасно кілька завдань. Давайте детально розглянемо, для чого потрібен хайлайтер:
- Створює ефект сяючої шкіри. Хайлайтер надає шкірі природного світіння, створюючи ефект «внутрішнього» сяйва. Особливо це актуально для людей, у яких шкіра виглядає тьмяною або втомленою. Хайлайтер миттєво освіжає образ, імітуючи світло, яке відбивається від здорової та зволоженої шкіри.
- Підкреслює і виділяє певні риси обличчя. Хайлайтер візуально змінює пропорції обличчя, допомагаючи зробити акцент на його конкретних зонах. Наприклад, якщо нанести продукт на вилиці, ви зможете підкреслити їх і зробити виразнішими. А невелика кількість цього засобу на спинці носа зробить його візуально прямішим і тонкішим. Це ще одна причина, для чого використовують хайлайтер. До речі, такий спосіб часто використовується в контуруванні.
- Візуально «відкриває» очі. За допомогою цього засобу візуально збільшують очі, роблячи їх більшими. І заодно надають погляду свіжості. Для цього треба нанести продукт на внутрішні куточки очей або на центр рухомої повіки. Такий спосіб застосовується в денному та вечірньому макіяжі для створення ефекту «відкритих» очей і підкреслення їхньої виразності.
- Підкреслює губи. Ви можете візуально зробити губи повнішими й об'ємнішими. Для цього наноситься невелика кількість хайлайтера на «галочку» верхньої губи (її ще називають лук Купідона). Цей прийом поєднують з яскравими помадами або для створення ефекту збільшених губ.
- Освіжає макіяж. Хайлайтер надає макіяжу легкості та природності. При цьому уникаючи ефекту перевантаженості. Його використовують як завершальний штрих для створення гармонійного образу. У результаті макіяж виходить більш живим і сяючим.
Також хайлайтер візуально коригує обличчя завдяки світлу. Він «висвітлює» або робить певні зони обличчя більш опуклими. Наприклад, з його допомогою легко коригується форма чола, підборіддя або вилиць. Завдяки цьому створюються м'які світлові акценти в необхідних зонах обличчя.
Як бачите, є багато моментів, що робить хайлайтер для обличчя. Тому він і вважається багатофункціональним косметичним засобом. З його допомогою ви покращуєте загальний вигляд шкіри, коригуєте бажані риси обличчя і додаєте макіяжу ефектності, роблячи його більш природним.
Як вибрати хайлайтер за кольором шкіри
Щоб домогтися максимально можливого результату, треба розуміти, як правильно підібрати хайлайтер. У цьому секрет успіху. Якщо неправильно підібрати косметичний засіб, все виглядатиме неприродно, плюс може з'явитися ефект жирного блиску.
Косметолог Террі де Гінзбург радить підбирати хайлайтер за кольором і підтоном шкіри. Ця людина — Стів Джобс у сфері макіяжу, тому до його думки прислухається багато хто. Отже, як вибрати хайлайтер за кольором шкіри? Його рекомендації гранично прості.
Шкіра з холодним підтоном має рожевий або блакитний відтінок. У таких жінок часто є світла або середньо-світла шкіра, яка легко червоніє на сонці. Їм підійде хайлайтер зі сріблястим, перловим, рожевим або крижаним відтінком. Він допоможе підкреслити природну красу і не буде виділятися на тлі шкіри, створивши свіжий і легкий ефект сяйва. Від хайлайтера із золотистими й теплими відтінками краще відмовитися — вони на холодній шкірі мають неприродний вигляд.
Шкіра з теплим підтоном має золотистий, персиковий або жовтий відтінок. Зазвичай у таких людей смаглява, оливкова або засмагла шкіра. Їм підійдуть хайлайтери із золотими, шампанськими, персиковими та бронзовими відтінками. Вони підкреслюють тепло шкіри й створюють гарний сонячний блиск. Холодні відтінки тут заборонені, оскільки вони не гармоніюють з теплою шкірою і виглядають занадто штучно.
Шкіра з нейтральним підтоном не має вираженої схильності до рожевого або жовтого відтінку. Вона являє собою щось середнє між холодним і теплим підтоном. Як вибрати хайлайтер в такому разі? Тут підходять засоби з будь-якими відтінками: сріблястим, персиковим, шампанським. Тут все залежить від бажаного ефекту, якого потрібно досягти. Як правило, для денного макіяжу краще підходять легкі та природні відтінки, а для вечірнього макіяжу — теплі та сяйливі кольори.
Як правильно наносити хайлайтер?
Щоб домогтися природного сяйва, підкресливши риси обличчя, треба знати, як правильно накладати хайлайтер. Нижче описана докладна інструкція, за якою ви можете зорієнтуватися.
Перед тим як нанести хайлайтер на обличчя, треба підготувати шкіру. Для цього очистіть обличчя і нанесіть зволожувальний крем для вирівнювання текстури шкіри. Щоб домогтися кращого результату, застосуйте фіксуючу базу під макіяж. Для створення рівного кольору обличчя нанесіть тональний засіб, консилер і пудру (якщо користуєтеся).
Що стосується інструментів, то є різні способи, як наноситься хайлайтер:
- Пензель. Для порошкових хайлайтерів візьміть невеликий віяловий або пухнастий пензлик. З його допомогою ви зможете рівномірно розподіляти продукт на шкірі, створюючи легкий ефект світіння.
- Спонж. Для рідких і кремових текстур відмінно підійде спонж. З його допомогою ви зможете м'яко розтушувати засіб, уникнувши чітких меж і домігшись максимальної природності.
- Пальці. Це простий і зручний спосіб нанесення хайлайтера. Особливо рідкого та кремового. Завдяки теплу пальців продукт плавно зливається зі шкірою, створюючи природне сяйво. Наносити його треба легкими поплескуючими рухами.
Крім того, важливо дотримуватися загальних порад, як використовувати хайлайтер. Щоб не було різких ліній і плям блиску, важливо ретельно розтушовувати продукт. Треба, щоб він зливався зі шкірою і надавав їй м'якого сяйва, а не виглядав як окремі блискучі ділянки. Якщо засіб вийшов занадто помітним, можна пом'якшити ефект, злегка пройшовшись по шкірі пензлем з пудрою або тональним засобом.
Пам'ятайте, що хайлайтер має доповнювати макіяж, а не домінувати в образі. Якщо користуєтеся ним, щоб створити «сяючий» ефект, тоді відмовтеся від інших блискучих продуктів. Інакше буде перебір, і макіяж вийде занадто перевантаженим. Намагайтеся зберігати баланс між сяйвом і матовістю.
Перед тим як використовувати хайлайтер для обличчя, перевірте, який вигляд він має при різному освітленні. Іноді буває, що продукт красиво сяє при штучному світлі, але при природному денному освітленні виглядає занадто жирним. Важливо, щоб хайлайтер мав гармонійний вигляд у будь-яких умовах.
Враховуйте, що протягом дня продукт може трохи «з'їжджати». Особливо часто це зустрічається у жінок зі схильною до жирності шкірою. Для освіження макіяжу видаляйте надлишки блиску матуючими серветками. Потім можете додати трохи засобу на вилиці та інші необхідні зони.
На які зони обличчя наносити хайлайтер
Наступне питання, з яким треба розібратися, — на які ділянки обличчя наноситься хайлайтер. Зазвичай засіб застосовують на ті зони, які природно вловлюють світло. Так виходить акцентувати на певних рисах і надати шкірі сяйва.
Розгляньмо докладніше, на які зони наноситься хайлайтер:
- Верхні вилиці. Перша ділянка обличчя, куди треба наносити хайлайтер, — це верхні вилиці. Так вони стають більш виразними, плюс виходить підкреслити контур обличчя і зробити його «підтягнутим». Наноситься продукт на верхні точки вилиць, ближче до скронь, за допомогою віялового пензля, спонжа або пальців.
- Спинка носа. За допомогою хайлайтера ніс візуально подовжується і стоншується. Для нанесення треба провести тонку лінію засобу легкими рухами по спинці носа. Кінчика носа краще уникати, щоб не було зайвого блиску.
- Область над верхньою губою. Наступна ділянка, куди наносити хайлайтер, — лук Купідона. Досить нанести трохи засобу легкими рухами — і ви підкреслите природний контур губ, зробивши їх повнішими.
- Центр підборіддя. Можна нанести косметичний продукт на цю зону. Так ви надасте обличчю гармонійного вигляду, додасте балансу сяйва і завершите образ. Людям з жирною шкірою і тим, хто віддає перевагу матовому фінішу, можна пропустити цей пункт.
На які зони обличчя наносити хайлайтер крім описаних вище? Наприклад, на центр чола, трохи вище міжбрів'я. Так вийде створити загальний ефект сяючої шкіри й вирівняти світлові акценти. Тільки не перестарайтеся з кількістю, інакше вийде небажаний блиск.
Як використовувати хайлайтер для очей
На які зони наноситься хайлайтер, якщо хочеться візуально «розкрити» погляд, надати очам свіжості й виразності? Тут теж є різні варіанти:
- Внутрішні куточки очей. Нанесення засобу на цю зону (ближче до перенісся) створює ефект «розкритих» очей, робить їх більш яскравими. Для точного результату користуйтеся маленьким пензлем, за бажання наносьте засіб подушечками пальців. Для цієї зони добре підходить продукт перламутрового або світлого перлового відтінку.
- Під брову. Наступна ділянка, куди потрібно наносити хайлайтер, — під брову, прямо під дугою. Так ви візуально піднімете брови, зробите їхню форму чіткішою і відкриєте погляд. Для нанесення користуйтеся маленьким плоским пензлем або розтушовувальним пензлем. Найкраще тут підходить хайлайтер світлих або нейтральних відтінків.
- На рухому повіку. Нанесення засобу на центр рухомої повіки додає очам м'якого сяйва, яке красиво переливається за будь-якого освітлення. Також цей прийом дає змогу зробити макіяж легким і свіжим. Зазвичай його використовують, щоб створити сяючий денний або вечірній макіяж очей.
За бажанням можна нанести хайлайтер під нижні вії. Це дасть змогу освітлити ділянку під очима і зробить погляд свіжішим. Як застосовувати хайлайтер у такому разі? Просто наносьте трохи засобу вздовж лінії нижніх вій, у т. ч. у зовнішніх куточках очей. Так ви приховаєте втому і створите «сяючий» погляд. Щоб не було зайвого блиску, гарненько розтушовуйте засіб.
Можна нанести його на центр верхньої повіки над лінією підводки. Так ви додасте макіяжу очей додаткової яскравості. Як і чим наносити хайлайтер? Використайтеся тонким пензлем і робіть стандартні дії, які описані вище.
І останній варіант, куди можна нанести хайлайтер, — на слізну лінію. Тільки тут важливо використовувати дуже тонкий шар засобу. Так ви підкреслите зону навколо очей, додасте їм особливого сяйва і виразності.
Під час нанесення хайлайтера для очей важливо дотримуватися поміркованості. Так вдасться уникнути зайвого блиску. І обов'язково розтушовуйте засіб, щоб унеможливити різкі межі та створити плавні переходи.
Висновок: хайлайтер як невіддільна частина макіяжу
Тепер ви знаєте про те, хайлайтер це що таке. Якщо коротко, то цей засіб вважається невіддільною частиною сучасного макіяжу. З його допомогою можна зробити шкіру сяючою, зробивши акцент на ключових рисах обличчя. Цей продукт створює свіжий і яскравий образ, надавши обличчю об'ємності та природності. Розуміючи, як і куди правильно наносити хайлайтер, ви зможете підкреслити вилиці, «розкрити» очі та зробити губи візуально повнішими.
Хайлайтер активно використовують як останній штрих для завершення макіяжу. Причому будь-якого, хай то легкий денний або вечірній макіяж. Важливо тільки розібратися, як підібрати хайлайтер, а потім слідувати покроковій інструкції з його нанесення. При дотриманні описаних вище рекомендацій ви з легкістю створите ефект здорової й сяючої шкіри, зберігши при цьому її природність.
Коментарі (0)