Оплата банківською картою

Ви можете оплатити свої замовлення з допомогою карт Visa, MasterCard. При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці, яка пройшла міжнародну сертифікацію. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) Не надходять в інтернет-магазин, їх обробка повністю захищена і ніхто, в тому числі наш інтернет-магазин, не може отримати Ваші персональні і банківські дані. У разі повернення, грошові кошти повертаються на ту ж карту, з якої проводилася оплата.

При переказі коштів банк стягує комісію. Будь ласка, заздалегідь поцікавтеся розміром комісії в Вашому банку.

Оплата післяплатою

Оплата післяплатою - це коли Ви оплачуєте товар в момент отримання, в своєму поштовому відділенні або через кур'єра.

Оплата доставки Новою Поштою післяплатою. При цьому ви платите на відділенні суму за доставку за товар, а також + 20 грн і + 2% від вартості товара. Доставка УкрПоштою відбувається тільки за умови 100% передплати.

Доставка Новою Поштою

  • Час доставки: від 1 до 3 днів в залежності від вашого населеного пункту.
  • Сума доставки: при накладеному платежі (залежить від ваги посилки) + 20 грн до суми замовлення і + 2% від суми грошового переказу. При здійсненні передоплати мінімальна вартість доставки на відділення складає 70 грн. (Посилка до 0,5 кг включно).
  • Якщо оціночна вартість відправлення перевищує 500 грн, додатково оплачується комісія в розмірі 0,5% від оціночної вартості.
  • Відділення: можливість вибору будь-якого відділення.
  • Оплата: накладений платіж і передоплата.
  • Можливість доставки кур'єром.