Умови повернення

Згідно Законy України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Як і в будь-якому правилі, в непростій справі повернення товару є винятки.

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 "Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів "затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Крім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів сангігієни, в цьому переліку представлений повний список непродовольчих товарів, які не підлягають обміну, або поверненню. До них відносяться:

  • парфюмерно-косметичні вироби;
  • зубні щітки;
  • гребінця, гребінці і масажні щітки;
  • товари в аерозольній упаковці;
  • інструменти для манікюру і педикюру;
  • і інші, не пов'язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

У зв'язку з цим, просимо Вас гранично відповідально оформляти замовлення, будучи впевненими в найменуванні, назві виробника, поділі на чоловічу і жіночу парфумерію, або косметику, кількості мілілітрів і інший номенклатурі, в уникненні помилкового замовлення.

В разі помилки з боку продавця товар буде замінений на правильний, або буде здійснено повернення коштів, за пред'явленням претензій від покупця протягом трьох днів з моменту отримання замовлення.

У всіх інших випадках, куплений товар належної якості, не підлягає поверненню або обміну. ​​